S-KT-1210-A
Plastik Kasalar
1000 × 1200 × 800 mm
Ağırlık
41
kg
Hacim
670
Lt
Hızlı Teslimat
Toptan Fiyat Avantajı
Ücretsiz Teklif
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Dış Ölçüler | 1000 × 1200 × 800 mm |
| İç Ölçüler | 920 x 1120 x 650 mm |
| Ağırlık | 41 kg kg |
| Hacim | 670 Lt lt |
| DİNAMİK KAPASİTE | 500 Kg |
| STATİK KAPASİTE | 5000 Kg |
| KATLANMIŞ YÜKSEKLİK | 290 mm |
Plastik yanları delikli, altı kapalı 4 ayaklı katlanır konteyner